Nissan Wikar Nowy Sącz

ul. Węgierska 168

49°49'52.068"N, 19°3'56.088"E 

 

SALON
Pon. - Pt.: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-14.00

Artur Heller
Sprzedawca samochodów
tel.18 4140420
kom.782702906
e-mail:aheller@wikar.pl
Mariusz Faron
Sprzedawca samochodów
tel. 18 4140420
kom.695699696
e-mail:mfaron@wikar.pl

SALON
Pon. - Pt.: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-14.00

Kinga Durańska
Sp. ds. administracyjnych
tel. 18 4140420
kom. 782702907
e-mail: kduranska@wikar.pl 
 

UBEZPIECZENIA
Pon. - Pt.: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-14.00

Monika Opoka
Doradca ubezpieczeniowy
tel. 18 4140435
kom. 723303336
e-mail: mopoka@wikar.pl 
 

FINANSE
Pon. - Pt.: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-14.00

Urszula Hejmej
Sp. ds. obsługi klienta F&I
tel.18 4140415
kom. 667997994
E-mail. uhejmej@wikar.pl
 

SERWIS
Pon. - Pt.: 8.00 - 17.00
Sobota: 8.00-14.00

Sławomir Orczykowski
Kierownik serwisu
tel. 18 4140431
kom. 691680431
e-mail: sorczykowski@wikar.pl
Miłosz Hojda
Doradca serwisowy
tel.: 18 4140431
kom. 782702908
e-mail: mhojda@wikar.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE
Pon. - Pt.: 9.00 - 17.00
Sobota: 8.00-14.00

Dariusz Kmieć
Sprzedaż części zamiennych
tel.:18 4140431
kom: 784048534
e-mail: dkmiec@wikar.pl 
 

SAMOCHODY UŻYWANE
Pon. - Pt.: 9.00 - 17.00
Sobota: 9.00-14.00

Paweł Starczewski
Sprzedawca samochodów używanych
tel.:18 4140419
kom.601889459
e-mail:komis@wikar.pl
Mariusz Sawina
Sprzedawca samochodów używanych
tel.: 18 4140419
kom. 504200205
e-mail: komis@wikar.pl

BLACHARNIA-LAKIERNIA
Pon. - Pt.: 8.00 - 17.00
Sobota: 8.00-14.00

Tomasz Witek
Doradca serwisowy
tel.:18 4140421
kom.609779377
e-mail:blacharnia@wikar.pl 
 

POMOC DROGOWA 24H
kom. 600055000

   

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR.K.ŻYTKOWICZ. W. ŻYTKOWICZ. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.