NISSAN LEAF ACENTA 40 KWH

100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD NR 1 W POLSCE!*


Z MOŻLIWOŚCIĄ UBIEGANIA SIĘ O DOPŁATY RZĄDOWE W WYSOKOŚCI DO 18 750 ZŁ**

 

- Do 270km zasięgu***
- Silnik elektryczny o mocy 150KM (maks. moment obrotowy 320NM)
- System E-PEDAL

Bogate wyposażenie standardowe:

- System inteligentnego automatycznego hamulca awaryjnego
- System ostrzegania o pojeździe w martwym polu
- System ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu
- System rozpoznawania znaków drogowych
- System wspomagania ruszania na wzniesieniu

- Pompa ciepła
- 2 kable do ładowania (EVSE oraz Typ 2)
- 2 porty ładowania: DC oraz AC
- Inteligentny tempomat (ICC)
- System nawigacji NISSANCONNECT EV z 8" ekranem dotykowym
- Obsługa CARPLAY i ANDROID AUTO
- Kamera cofania
- System inteligentnego kluczyka I-KEY
- Klimatyzacja automatyczna
- 16” felgi ze stopu metali lekkich

AUTO PODLEGAJĄCE DOPŁACIE RZĄDOWEJ

STRONA MODELU LEAF

CENNIK PROMOCYJNY

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE

FORMULARZ APLIKACYJNY

*Na podstawie danych rejestracji nowych samochodów, opublikowanych przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (styczeń-maj 2020).

**18 750 zł jest maksymalną kwotą możliwą do uzyskania w programie rządowych dopłat „ZIELONY SAMOCHÓD”, którego operatorem jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Przyznanie opisanego wsparcia oraz jego wysokości zależy od dostępności programu dopłat, jego warunków kwalifikacji oraz od spełnienia przez nabywcę samochodu wymogów obowiązujących w regulaminie i decyzji NFOŚiGW jak również od decyzji podmiotu prowadzącego program. Nissan nie ponosi odpowiedzialności za żadną z części programu dopłat i / lub za proces ubiegania się o dopłaty przez nabywcę samochodu. Szczegółowe informacje dotyczące programu dopłat rządowych znajdują się na stronie www.nfosigw.gov.pl/.
***Zużycie energii (Wh/km): w cyklu mieszanym 180-206; emisja CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 0. Zero emisji CO2 podczas jazdy.

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach.

Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy.

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140420
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR.K.ŻYTKOWICZ. W. ŻYTKOWICZ. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.