JUŻ TERAZ

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty na Akcesoria Nissana

  • 25% rabatu na filtry kabinowe premium*
  • 25% rabatu na wybrane akcesoria transportowe*

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AKCESORIACH NISSANA

TYLKO TERAZ:

  • rabat 40% na oryginalne akumulatory Nissan*
  • bezpłatna kontrola stanu pojazdu

Dołącz do programu YOU+NISSAN i skorzystaj z wyjątkowej promocji serwisowej Nissana.

  • rabat 30% na oryginalne części
  • rabat 10% na koszty robocizny **

ZAREJESTRUJE SIĘ DO YOU+NISSAN (TYLKO Z URZĄDZEŃ TYPU PC)>
ZALOGUJ SIĘ DO YOU+NISSAN (TYLKO Z URZĄDZEŃ TYPU PC)>

YOU+NISSAN

ZAWSZE I WSZĘDZIE, GDY NAS POTRZEBUJESZ ZADZWOŃ POD NUMER 0 801 647 726. 

Nasze obietnice nie mają daty ważności. Jako klient Nissana zasługujesz na naszą troskę oraz szczerą i otwartą komunikację. Oto nasza obietnica.

BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Obiecujemy dostęp do pojazdu zastępczego, gdy Twoje auto będzie serwisowane. Zarezerwuj z wyprzedzeniem samochód zastępczy – w wybranych punktach dostępne są także pojazdy elektryczne!

W przypadku braku bezpłatnego samochodu zastępczego zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Zapoznaj się z Regulaminem>>

WYRÓWNANIE CENY

Dzięki doskonale wyszkolonemu personelowi oraz wykorzystaniu oryginalnych części Nissana możemy zapewnić najwyższy standard usług serwisowych. Ale to nie wszystko: przedstaw wycenę identycznego zakresu prac(obejmującego oryginalne części Nissana i robociznę) od innego niezależnego warsztatu w promieniu 10 km od lokalnego dealera Nissana, a my zaoferujemy identyczną cenę, aby zagwarantować Ci najkorzystniejszą ofertę.

NIELIMITOWANA POMOC DROGOWA NISSANA


Obiecujemy nieprzerwany dostęp do samochodu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń gwarantujemy całodobową pomoc drogową bez względu na wiek Twojego Nissana.

 

 

BEZPŁATNA KONTROLA STANU POJAZDU

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek napraw obiecujemy bezpłatną kontrolę stanu pojazdu, aby ocenić, jakie prace należy wykonać oraz ile będą kosztowały.

 

* Rekomendowany rabat na oryginalne akumulatory Nissan (DC 91A).

** Rekomendowany rabat dla samochodów Nissan powyżej 4 lat. Promocje nie łączą się ze sobą i obowiązują do 30.06.2020. Oferta w programie YOU+NISSAN obejmuje zarówno nowo zarejestrowanych użytkowników programu jak i obecnych członków, szczegóły są dostępne w Ogólnych Warunkach Programu na stronie https://youplus.nissan.pl/ w części „Dokumenty do pobrania”.

 

Wyślij nam swoje dane

Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zadzwoń18 4140431
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Temat
Treść wiadomości
Administratorem podanych danych osobowych jest WIKAR.K.ŻYTKOWICZ. W. ŻYTKOWICZ. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą: ul. WĘGIERSKA 168, 33-300 NOWY SĄCZ. >> Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.